Toulouse Lautrec Tema

358899

HENRI DE TOULOUSE LAUTREC (1864-1901): Ultime Ballade, 1893, monogramsignerad i trycket, färglitografi, ca 28x18 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Toulouse Lautrec Tema
Budhistorik (5 bud)
2314150
2303417
1 600
2299775
2299165
600
2297532
550

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.