Oljemålning omring 1900 kustmotiv med klippa

358898

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), Kustmotiv med klippa och djur, enligt uppgift från Portugal, otydligt signerad och daterad L. Howitt? 1899?, olja på duk, 53x35 cm, på baksidan gammal oläslig etikett

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
2311829
750
2311828
700
2311822
650
2311821
600
2311810
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.