Pierre Olofsson Tema

358883

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och numrerad Olofsson 12/44, färglitografi, 64x47 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Pierre Olofsson Tema
Budhistorik (21 bud)
2314142
2312239
2 800
2312225
2 600
2312233
2 400
2312225
1 900

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.