Orientmatta

358879

ORIENTMATTA, daterad, signerad, delvis figural, ull på ullvarp, ca 280x200 cm

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (13 bud)
2328417
1 700
2328077
1 600
2326075
2326073
2326055
950

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.