Bordsur

358871

BORDSUR, Spanien 1900-talets mitt, nyckel märkt Rocalba Chirivella, vitmetall och sten, i form av gitarrspelare, höjd 49 cm

Ej fungerande urverk, minutvisare saknas ytslitage

Klockor/Ur

Rum 15

Bordsur

Budhistorik (21 bud)
2306931
2306879
1 400
2306929
1 400
2306879
1 300
2306928

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.