Arvid Fougstedt blyerts

358870

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949), "Ingela", signerad och daterad Arvid Fougstedt 1924, blyerts, 48x38 cm

Gulnad

Konst, Teckningar

Fack 4

Arvid Fougstedt blyerts

Budhistorik

2016-02-07 kl 14:28
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.