Olja England 1800-tal marin

358863

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal), Marin med segelbåtar vid kust, otydligt signerad, olja på duk, 16x20 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Olja England 1800-tal marin

Budhistorik (41 bud)
2311127
5 400
2310862
5 200
2311126
5 200
2310862
5 000
2311125
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.