Jan Dahlgren färglitografi

358859

JAN DAHLGREN (född 1954): "Camel", signerad Jan Dahlgren, 120/136, färglitografi, 78x49,5 cm

Tavelvagn 32

Jan Dahlgren färglitografi
Budhistorik (3 bud)

2312982
2312904
2311586

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.