Stellan Mörner oljemålning

358848

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Mörner, olja på pannå, 21x26 cm

Rum 6

Stellan Mörner oljemålning

Budhistorik (24 bud)
2307006
4 200
2307013
4 200
2307006
2307002
3 800
2306999
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.