Fohund

358838

FOHUND, porslin, Kina, 18/1900-tal, glaserad i grönt och brunt, sittande på sockel, höjd ca 27 cm

skador, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 25

Fohund

Budhistorik (16 bud)
2306208
1 300
2304606
2304606
2299472
950
2295449
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.