Skålar pressglas

358823

SKÅLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, pressglas, fyrkantiga, höjd ca 7, 20 x 20 cm

en med kantnagg

Glas, Övrigt glas

Skålar pressglas
Budhistorik

2016-02-05 kl 10:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.