Byrå

358821

BYRÅ med tre lådor, 1800-tal, delvis fanerad i mahogny, höjd ca 74, 100x50 cm

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 12

Byrå

Budhistorik (2 bud)

2306981
950
2303198

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.