Bronshund

358819

SKULPTUR, delvis förgylld brons, 1900-tal, springande hund, på stensockel, hundens höjd 6, längd 13 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Monter 25

Bronshund

Budhistorik (11 bud)
2307674
2307659
750
2307612
700
2307603
650
2307573
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.