Skrivskåp

358818

SKRIVSKÅP, 1800-tal, blåmålat, två delar, höjd 210, 118x36 cm

Slitage, träknoppar till stöd och lådor saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel till överskåp ej passande, nyckel till nederskåp finns

Rum 21

Skrivskåp

Budhistorik (13 bud)
2307218
2307216
1 900
2307205
1 800
2307203
1 700
2307202
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.