Berryspoons 1800-tal sterlingsilver

358817

BERRYSPOONS, 15 st, sterlingsilver, 1800-tal, London och Dublin, skedblad med förgyllning, delvis med monogram och gravyr, längd 17-24 cm, totalvikt ca 825 g

Silver

Monter 27

Budhistorik (14 bud)
2307227
4 400
2307217
4 200
2307225
4 200
2307217
2307222
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.