Skrivbord i Louis XV-stil

358816

SKRIVBORD med lös uppsats, Louis XV-stil, 1900-tal, träskuret, höjd 76, 79x150, lös uppsats höjd 30 cm

Slitage, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 7

Skrivbord i Louis XV-stil

Budhistorik (39 bud)
2307523
10 000
2307525
9 800
2307523
9 600
2307524
9 400
2307523
8 800

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.