Byrå med stenskiva

358809

BYRÅ med stenskiva, två lådor, Louis XVI-stil, 1800-tal, intarsia, höjd 78, 36x71 cm

Skador, fanérbortfall, torrsprickor

Rum 17

Byrå med stenskiva

Budhistorik (22 bud)
2307571
3 200
2305561
2307070
2305561
2 800
2304528
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.