Carl Brandt oljemålning

358788

CARL BRANDT (1852-1930): Skeppargatan, signerad och daterad C Brandt 1911, olja på duk, ca 65x82 cm

Rum 20

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2302395
5 200
2302393
5 000
2301378
2293510
2 800
2290971
2 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.