Alberto Magnelli Tema

358779

ALBERTO MAGNELLI (1888-1971): Untitled III, 1970, signerad och numrerad Magnelli 15/15, linoleumsnitt,
bladmått 65x44,5 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Alberto Magnelli Tema
Budhistorik (6 bud)
2312760
2312327
1 600
2312300
2312299
1 400
2299926

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.