Alberto Magnelli Tema

358778

ALBERTO MAGNELLI (1888-1971): Komposition, 1971, signerad och numrerad Magnelli H.C. XII/L, färglitografi, bladmått 65x48,5 cm; oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Alberto Magnelli Tema
Budhistorik (10 bud)
2312864
2 600
2312854
2 400
2312863
2 400
2312854
2312759

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.