Oidentifierad konstnär Tema

358777

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Harlekin, blå- och guldpatinerad brons, otydligt signerad, numrerad III/V, höjd inklusive sockel 28 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär Tema

Budhistorik (11 bud)
2314082
2 400
2314065
2313942
2313940
1 900
2313936
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.