Ann Wolff Tema

358774

ANN WOLFF (född 1937): Agathe, ur: Cezannes Sviten, 1998, brons, signerad och numrerad Ann Wolff, 1/5, höjd 71 cm

Gipsmodellen av denna skulptur är avbildad på sidan 48 i boken Ann Wolff, utgiven av Rasters förlag

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Ann Wolff Tema

Budhistorik (21 bud)
2314064
24 000
2314060
23 000
2314060
22 000
2310178
21 000
2314058
21 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.