Arvid Källström Tema

358770

ARVID KÄLLSTRÖM (1893-1967): Vinge på sockel, signerad A. Källström, höjd inklusive sockel 50 cm

Proveniens: Konstnärens familj

Visas på Geijersgatan 14, Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Arvid Källström Tema

Budhistorik (28 bud)
2314014
5 600
2314010
5 400
2314013
5 400
2314010
5 200
2313981
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.