Arvid Källström Tema

358769

ARVID KÄLLSTRÖM (1893-1967): Geometrisk komposition, grönpatinerat brons, signerad A. Källström, höjd 36 cm

Proveniens: Konstnärens familj

Visas på Geijersgatan 14, Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Arvid Källström Tema

Budhistorik (14 bud)
2309204
2313997
2309204
1 900
2313996
1 800
2309204
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.