Salvador Dali Tema

358764

SALVADOR DALI (1904-1989). The Persistence of Memory, guldpatinerad brons, signerad och numrerad Dali 65/350, gjutarmärkt Venturi Arte, höjd inklusive stensockel 40,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema

Budhistorik (12 bud)
2313524
28 000
2313516
25 000
2313268
22 000
2312984
21 000
2309768
20 000

Slutpris SEK:
28 000
2 820 EUR, 3 203 USD
Utropspris SEK:
60 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.