Salvador Dali Tema

358762

SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 246/300, gjutarstämpel Scan höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema

Budhistorik (10 bud)
2308728
19 000
2311676
18 500
2308728
18 000
2308155
16 000
2308153
15 500

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.