Skrivbord

358759

SKRIVBORD, 1800-talets slut, flambjörk, konstläderklädd skiva, höjd 79, 134x74 cm

Nycklar saknas, fanérskador, lös klädsel på skivan

Rum 22

Skrivbord

Budhistorik (16 bud)
2307588
2306843
2304671
1 900
2302906
1 800
2303294
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.