Salvador Dali Tema

358758

SALVADOR DALI (1904-1989): L'Académie de Paris, 1971, signerad och numrerad Dali 218/350, etsning, 42,5x59,5 cm

LITTERATUR: Michler/Löpsinger 514

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema
Budhistorik (7 bud)
2313477
2 800
2312990
2 600
2312305
2 400
2298794
2297665

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.