Dessertbestick silver

358754

DESSERTBESTICK, 12 dlr, silver, bestående av: gafflar, 6 st., knivar, 6 st., sannolikt Tyskland, stämplade ägarmonogram

Bruksslitage

Silver

Monter 4

Dessertbestick silver

Budhistorik (10 bud)
2316525
1 400
2316382
1 300
2315082
2316380
2315082

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.