Servisdelar i svart och guld

358753

MATSERVIS, 51 dlr, 1900-talets andra hälft, "Burleigh", England, svarta med förgylld kantdekor, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, terrin med lock, uppläggningsfat, kanna, 12 koppar utan fat

Keramik/Porslin

Monter 25

Servisdelar i svart och guld

Budhistorik (8 bud)
2306537
2308084
950
2306537
850
2303463
2306535

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.