Salvador Dali Tema

358751

SALVADOR DALI (1904-1989):Mythologie: Argus, signerad och annoterad E. A., torrnålsetsning och heliogravyr på Arches papper, 1965, ca 39x49 cm

LITTERATUR: Michler/Löpsinger 116

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema
Budhistorik (12 bud)
2313392
4 800
2312758
4 600
2311555
4 400
2309383
4 200
2307108

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.