Oljemålning

358747

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskapsbild, mogramsignerad C.J.L., olja på pannå, 21x14 cm

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik

2016-02-05 kl 19:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.