Salvador Dali Tema

358725

SALVADOR DALI (1904-1989): Fire, Fire, Fire, 1971, signerad och numrerad Dali 105/250, färglitografi med collage, 54,5 x76 cm

LITTERATUR: Michler & Löpsinger 1347

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema
Budhistorik (2 bud)

2303805
3 600
2297543
1 900

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.