Vaser Holland

358723

VASER, 1 par, Holland, fajans, 18/1900-tal, vitglaserade med dekor i starkeldsblått av sk peacock pattern, vardera höjd ca 22 cm

Glasyrbortfall, nagg

Keramik/Porslin

Vaser Holland

Budhistorik (6 bud)
2307405
550
2307398
500
2307394
450
2306348
2306043

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.