Oidentifierad konstnär oljemålning

358722

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med skeppsbrott, olja på duk, 50 x 59 cm

Färgbortfall och krackelyr

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
2307919
650
2307911
600
2307918
550
2307911
500
2307470
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.