Salvador Dali Tema

358717

SALVADOR DALI (1904-1989): Hippies: Le Cosmonaute, 1969/70, signerad och numrerad 39/145, torrnål med handkolorering, 39,5x31,5 cm

LITTERATUR: Michler/Löpsinger 380

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Salvador Dali Tema
Budhistorik (11 bud)
2313815
6 000
2313513
5 600
2311097
5 400
2311094
5 200
2311073
5 000

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.