Oljemålning

358716

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap med kvinna och barn, monogramsignerad J.R.och daterad -88, olja på duk, ca 37x28 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning

Budhistorik (37 bud)
2307267
4 200
2307264
2307262
3 800
2307263
3 800
2307262
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.