Golvlampa

358715

GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, märkt JAC Jacobsen, justerbarhöjd, minihöjd ca 100 cm

Repor, slitage, lös avstängningsknapp

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (16 bud)
2306563
950
2304331
900
2306562
900
2304331
850
2306560

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.