Bordslampa 1900-talets första hälft

358711

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, opalinglas, fattning i förgylld metall, total höjd ca 80 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik

2016-02-05 kl 19:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.