Skåp

358710

SKÅP med 3 hyllor, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, höjd ca 160, 110x37 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 18

Skåp

Budhistorik (1 bud)

2307533
2016-02-05 18:38:14

2016-02-05 kl 20:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.