Byrå i björk

358709

BYRÅ, 1800-tal, 3-lådig, i flammig björk, höjd 85, 76x43 cm, nyckel finns

slitage, skador

Rum 12

Byrå i björk

Budhistorik (8 bud)
2306324
950
2306492
900
2306324
700
2306197
650
2306197
450

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.