Karmstolar 1 par

358706

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talet andra hälft, skuren dekor, vitmålad med bronserade, sitthöjd ca 45, totalhöjd 114 cm

Slitage, smärre fläckar

Rum 22

Karmstolar 1 par

Budhistorik (9 bud)
2302053
3 200
2303023
2302053
2 400
2303021
2302053

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.