Salvador Dali Tema

358703

SALVADOR DALI (1904-1989): "Révérence Du Groseillier" ur Flordali (Les Fruits) 1969/70, signerad Dali och numrerad CXXXIX/CL, färglitografi och torrnål med relieftryck, 56,5x36,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema
Budhistorik (13 bud)
2313767
5 800
2313612
5 600
2313611
5 400
2313470
5 200
2312622
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.