Alfred Bergström oljemålning

358701

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Landskap,
signerad och daterad Alf. Bergström -96, olja på duk, 46x56 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 49

Alfred Bergström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2352734
950
2344618

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.