Carl Johansson Vinterlandskap

358699

CARL JOHANSSON (1863-1944): Vinterlandskap, signerad Carl Johansson och daterad 1904, olja på duk, 48 x 70 cm

Konst, Äldre måleri

Carl Johansson Vinterlandskap

Budhistorik (6 bud)
2362215
2352710
1 900
2352694
1 600
2350278
2347357
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.