John Kindborg oljemålning

358698

JOHN KINDBORG (1861-1907): Motiv från Nacka, signerad och daterad John Kindborg -90, olja på duk, 76x117 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

John Kindborg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2362411
2354958
3 800
2352683
3 400
2351682
3 200
2350802

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.