Sybord

358696

SYBORD, björk, 1800-tal, inredd låda i sargen, höjd 72, 46x33 cm

Skador, lås samt nyckel saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Sybord

Budhistorik (22 bud)
2308124
2 600
2306205
2 400
2308122
2306205
1 700
2308109
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.