Bordslampa Louis Philippe-stil

358695

BORDSLAMPA, 1900-tal, brons Louis Philippe-stil, total höjd ca 66 cm

Undertill med tusch, bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik (2 bud)

2303611
2297707

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.