Sockerskin mm silver

358694

SOCKERSKRIN, SUPKOPPAR, STRÖRSKED, PARFYMBRÄNNARE, silver, 1800-tal, sockerskrinets höjd ca 13, totalvikt ca 480 g

Skador

Silver

Monter 20

Sockerskin mm silver

Budhistorik (25 bud)
2304434
2 400
2304430
2304433
2304430
2304431

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.