Ikon Grekland

358691

IKON, 1800-tal, Grekland, ca 39x29 cm

Skador, lagningar, senare restaurerad och retuscherad

Diverse

Fack 5

Ikon Grekland

Budhistorik (14 bud)
2304503
3 200
2304524
2304503
2 800
2304508
2 600
2304503
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.